Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 983 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marek Boldižár
boldizar@diamondreality.sk
0902 722 601

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový byt, Nám. oceliarov, Košice - Šaca

  • Byty, Predaj, Košice II, Šaca | pic. 1
  • Byty, Predaj, Košice II, Šaca | pic. 2
  • Byty, Predaj, Košice II, Šaca | pic. 0
  • Byty, Predaj, Košice II, Šaca | pic. 1
  • Byty, Predaj, Košice II, Šaca | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Košice II
Mesto
Šaca
Ulica
Námestie Oceliarov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.07.2020
Aktualizované
01.08.2020
Ing. Marek Boldižár Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0902 722 601

Popis nehnutelnosti

Na predaj 2 izbový byt, Nám. oceliarov, Košice - Šaca. Byt sa nachádza na 2. poschodí. Výmera: 47 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (plastové okná, plávajúca podlaha, keramická dlažba...). Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome. Slušní susedia. K bytu prislúcha pivnica. Byt nemá balkón ani loggiu. V okolí je výborná občianska vybavenosť. Energetický certifikát: nemá. Cena je vrátane provízie rk. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.