Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 930 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jaroslav Ičo
ico@diamondreality.sk
0905991106

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj dom v MČ Pereš

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Mesto
Pereš
Ulica
Haburská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Celková plocha
400 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
19.02.2023
Aktualizované
30.11.2023
Cena 0,00 €
Mgr. Jaroslav Ičo Diamond Reality

Popis nehnutelnosti

Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj rodinný dom v mestskej časti Košice - Pereš.

Cena dohodou. Pôvodna cena bola 270 000. Dom sa nachádza na Haburskej ulici a má jedinečnú polohu, pretože sa nachádza priamo pri lese. Ideálny je pre milovníkov prírody, ktorí nechcú byť príliš ďaleko od mesta, keďže do Košíc je to len kúsok. Tento očarujúci dom má dve podlažia. Na vyvýšenom poschodí nájdete veľkolepú obývačku, ktorá je prepojená s jedálňou a kuchyňou. Útulný krb v obývačke Vám poskytne teplý a príjemný pocit domova. Navyše, dom má aj terasu, na ktorú sa vychádza z jedálne - skvelé miesto na relaxáciu po náročnom dni. V dome sa taktiež nachádza jedna väčšia a dve menšie spálne, ku ktorým vedie priestranná chodba. Kúpeľňa Vám poskytne dostatok miesta pre relaxáciu, disponuje vaňou a toaletou. Podkrovie domu si budúci majitelia vedia upraviť na ďalšie priestory, ktoré môžu slúžiť aj na bývanie. Dom je kompletne podpivničený, čo poskytuje ďalšie možnosti využitia priestoru. Prízemie má 250 m2 , vyvýšené poschodie má 150 m2. Súčasťou pivnice je priestranná garáž, z ktorej sa vychádza autom na dvor. Rovinatý pozemok pri dome ponúka mnoho možností využitia a je vhodný pre rôzne aktivity.

VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do Vášho prehliadača: https://youtu.be/5fVGWr_bafE

Tento rodinný dom má všetko, čo potrebujete pre pohodlné bývanie v príjemnom prostredí - útulný domov, prírodu a dostupnosť do mesta. Nezmeškajte príležitosť vlastniť tento klenot v srdci prírody a zároveň v tesnej blízkosti mesta.

Volajte nám dnes a dohodnite si obhliadku.

Pereš, Košice, Kosice, dom, Rodinný dom, rodinny dom, predaj, dom,