Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Riško
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj trojpodlažný 9 izbový rodinný dom s bazénom, Pereš - Košice II.

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Mesto
Pereš
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
533 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Richard Riško Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

Na predaj trojpodlažný podpivničený rodinný dom s pozemkom o výmere 1527 m2 situovaný v zástavbe samostatne stojacích domov na Svidníckej ulici, mestská časť Pereš. Rodinný dom bol postavený a daný do užívania v roku 2001. Krytý bazén” je pristavaný k rodinnému domu. Dispozičné riešenie: 1. Podzemné podlažie (193,87 m2) – dvojgaráž, sociálne zariadenie, príprava pre saunu, práčovňa, kotolňa, schodisko, kancelária so samostatným vstupom z vonkajšej strany a archív. 1. Nadzemné podlažie (173,14 m2) – schodisko, chodba, šatník, štyri izby, WC, kúpeľňa a kuchyňa. 2. Nadzemné podlažie (166,43 m2) – schodisko, chodba, päť izieb, WC a 2x kúpeľňa. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrika, verejný vodovod, kanalizácia, plyn. Cena nehnuteľnosti je 255 000 vrátane provízie pre RK. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0905 644 936 alebo 0917 041 378