Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 968 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jaroslav Ičo
ico@diamondreality.sk
0905991106

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt na ulici Jenisejská, Sídlisko Nad jazerom

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Nad Jazerom
Ulica
Jenisejská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Celková plocha
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.03.2022
Aktualizované
06.06.2022
Cena 195 000,00 €
Mgr. Jaroslav Ičo Diamond Reality

Popis nehnutelnosti

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Mestskej časti Košice - Sídlisko Nad jazerom, na ulici Jenisejská.

VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/mVu5oC_jh_0
3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=szZDry2gfMt
V prípade rýchleho jednania dohoda možná.
Byt sa nachádza na 1. poschodí v zateplenom bytovom dome.
Byt má rozlohou 68 m2.
Dispozične je byt rozdelený na obývačku prepojenú s presklennou loggiou, spálňu, z ktorej je krásny výhľad na park a rieku Hornád. Rovnaký výhľad ponúka aj priestranná kuchyňa.
Z chodby je vstup do kúpeľne a do samostatného WC. K bytu patrí aj pivnica.
Podobne ako celé sídlisko Nad jazerom, aj Jenisejská ulica ponúka výbornú občiansku vybavenosť a priestor na šport a relax.