Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový byt na ulici Amurská, Sídlisko Nad jazerom

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Nad Jazerom
Ulica
Amurská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Celková plocha
40 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.05.2022
Aktualizované
02.05.2022
Cena 131 990,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Mestskej časti Košice - Sídlisko Nad jazerom, na ulici Amurská. Byt sa nachádza na 7/9 poschodí v zateplenom bytovom dome. Rozloha bytu je 40 m2. Dispozične je byt rozdelený na kuchyňu spojenú s obývačkou a spálňu. Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou a umývadlom. WC je samostatné. K bytu patrí aj pivnica a aj kumbál pred bytom. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá okrem iného zahŕňa: laminátové podlahy, murované jadro, plastové okná, obklady a dlažby, zánovná kuchynská linka, predsieni sa nachádza vstavaná skriňa na mieru, dvere a zárubne, vchodové dvere. Reálne náklady na jednu osobu sú okolo 100 eur/mesačne vrátane elektriny a plynu.
Amurská ulica ponúka výborné napojenie na mestský cestný obchvat a tým možnosť vyhnúť sa akýmkoľvek zápcham, ktoré na sídlisku vznikajú v čase prebiehajúcej rekonštrukcie. Cena tejto nehnuteľnosti je 131.990 EUR vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte kontaktovať prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na tel. č. 0903 302 483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk