Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 983 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Z.
zenovitz@diamondreality.sk
0908 549 945

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 1.5 izbový byt na ulici Polárna, Košice -Nad jazerom

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Nad Jazerom
Ulica
Polárna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
42 m2
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
31.07.2020
Aktualizované
05.08.2020
Richard Z. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 549 945

Popis nehnutelnosti

Na predaj 1,5 izbový byt na ulici Polárna, Košice -Nad jazerom. Byt o výmere 42 m2 sa nachádza na 7/7 poschodí, je v osobnom vlastníctve a tak je možné jeho kúpu financovať aj hypotékou. K bytu s orientáciou na východ patrí aj kumbál na chodbe a pivnica. Byt je v pôvodnom stave. Spoločné priestory vchodu sú udržiavané, nový výťah,kamerový systém, slušní susedia. Parkovanie verejné - pred bytovým domom. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Cena 76.999 eur vrátane provízie pre realitnú kanceláriu a kompletných poplatkov spojených s bezpečným prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu ma kontaktujte na t.č. 0908 549 945