Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 625 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Imrich Krištof
kristof@diamondreality.sk
0907 392 395

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pozemku v Lorinčíku.

  • Pozemky, Predaj, Košice II, Lorinčík | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice II, Lorinčík | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Košice II, Lorinčík | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Košice II, Lorinčík | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice II, Lorinčík | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Košice II
Mesto
Lorinčík
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1676 m2
Pridané
10.02.2019
Aktualizované
21.09.2019
Cena 35,00 €/m2
Imrich Krištof Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 392 395

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj investičný pozemok v Košiciach v mestskej časti Lorinčík o výmere 1676 m2, ktorý sa nachádza vedľa hlavnej cesty vľavo, ktorá vedie do Lorinčíka . Pozemok má všestranné využitie,cena je len 35 eur za m2 za celý pozemok to je 58 660 eur alebo dohodou.Pre bližšie informácie môžete volať nonstop na tel.č: 0907 392 395