Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 013 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM "C2" - REZIDENCIA KRÁSNA

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Krásna
Ulica
Alexandra Dubčeka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
126 m2
Celková plocha
183 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
19.01.2023
Aktualizované
01.12.2023
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj novostavbu rodinného domu typu "C2" v developerskom projekte Rezidencia Krásna.

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU vzorového domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://lnk.sk/rypx
>>>VIDEOOBHLIADKU celého projektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/aEZxjXIL9RI

Ak hľadáte novostavbu rodinného domu v pokojnej lokalite v rámci mesta, tak vám ponúkam developerský projekt v mestskej časti Košice - Krásna, ktorý pozostáva z 9 tich nadštandardných rodinných domov. Projekt Rezidencia Krásna je situovavý v okrajovej časti Krásnej a navyše v slepej uličke, takže bývanie v tejto lokalite sa vyznačuje maximálnym kľudom. V ponuke tejto radovej výstavby sú dvojpodlažné domy s podlahovou plochou od 110m² - 130m², v ktorých si môžete vybrať zo 4 a 5 izbových domov s rovinatými pozemkami o výmere 180m² - 200m².

Výhody bývania v tomto projekte je hlavne bezpečná lokalita s dostatkom súkromia, akoby ste ani nebývali v mestskej časti. Samozrejme vďaka tejto polohe je dostupnosť do centra mesta bezpreblémová a napojením na hlavný dopravný uzol ste v centre do 15minút autom. Nadštandardné prevedenie rodinných domov vám zabezpečí komfort moderného bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi, nakoľko celá výstavba spĺňa energetickú triedu - A0.

Ukončenie a kolaudácia výstavby je naplánová na júl/2023

Technické parametre rodinného domu typu "C2"
Prevedenie: holodom
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 126 m²
Pozemok: 183,5 m²
Parkovanie: 2x vonkajšie parkovacie státie
Materiál: YTONG 30cm
Zateplenie: 15cm polystyrén
Strecha: hydroizolačná strešná fólia Sikaplan
Okná: plastové 3-sklo
Voda: mestská
Kanalizácia: mestská
Plyn: nie
Kúrenie: podlahové teplovodné
Krb: predpríprava bez krbovej vložky
Zdroj tepla a ohrev vody: tepelné čerpadlo, bojler 180 litrov
Oplotenie zadnej strany pozemku: zvárané pletivo

Dispozíciu rodinného domu typu "C2" nájdete medzi fotkami vo forme pôdorysu. Cena tohto domu v stave holodom je 324.900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.