Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lucia Luptáková
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj investičný pozemok, Košice - Krásna. VYHODNÁ CENA.

  • Pozemky, Predaj, Košice IV, Krásna | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice IV, Krásna | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Košice IV, Krásna | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Krásna
Ulica
Krásna
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
02.05.2022
Aktualizované
06.05.2022
Cena 18 500,00 €
Ing. Lucia Luptáková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

VÝHODNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Na predaj pozemok v mestskej časti Košice - Krásna. Rozemery pozemku sú 21mx45m a predáva sa s podielom na prístupovej ceste. Tento rovinatý pomezok (orná pôda) sa nachádza v extraviláne obce, kde momentálne povolená výstavba NIE JE, no z dlhodobého hľadiska je to vhodná investičná príležitosť hlavne kvôli neustále rastúcemu dopytu po pozemkoch, ktorých je nedostatok. V tejto súvislosti je veľkou výhodou rýchlo meniace a prispôsobujúce sa územné plány.
Cena nehnuteľnosti je 18 500 Eur.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre RK. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.
Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0905 644 936