Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 815 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU | KOŠICE - KRÁSNA

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Krásna
Ulica
Polesná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
381 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.01.2022
Aktualizované
17.01.2022
Cena 289 000,00 €
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj novostavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Krásna, Na Hore.
>>>VIDEOOBHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/ABZUc83zBdM
Všetci dobre poznáme mestskú časť Krásnu a jej novo vybudovanú časť Na Hore. Je posiata novými stavbami, krásnymi domami a skvelými susedmi. Tu rozhodne chcete bývať. Presne 10km od Auparku sa nachádza aj náš rodinný dom, teda novostavba rodinného domu, ktorá bola kolaudovaná pred 3 rokmi. Teda žiaden holodom, do ktorého treba vraziť ešte tisíce eur, ale zabývaný domov, ktorý vám predá celú svoju energiu.
Jedná sa o dvojdom, ktorý má vlastný vchod a vlastný oddelený pozemok o výmere 381m². V prednej časti domu je pozemok o výmere 100m² a v zadnej časti súkromný dvor o výmere 150m². V predu si teda môžete vybudovať prístrešok pre autá, či postaviť garáž. Zadnú časť využijete ako detské ihrisko pre vaše deti, alebo priestor pre rodinné stretnutia. Určite oceníte aj vymurovanú terasu v zadnej časti domu, ktorá priamo spája obývačku a záhradu. Predstavte si každodenné raňajky, či pohodu pri večernom popíjaní vína.
Teraz už k samotnému domu. Disponuje podlahovou plochou 110m² a je rozdelený na dve podlažia. Na prízemí sa nachádza zádverie, kúpeľňa s rohovou vaňou, WC spolu s technickou miestnosťou, dvoch detských izieb, komory pod schodiskom a obývačky prepojenej s kuchyňou. Ako som spomínal vyššie, obývačka je priamo prepojená s vonkajšou terasou a záhradou. Celú dennú časť domu presvetľuju veľké terasové okná. Na poschodí vás už čaká hlavná spálňa o rozlohe neskutočných 37m² s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Úplné súkromie a rozloha vám rodičom poskytne maximálny komfort. Navyše priznané trámy v spálni pôsobia naozaj perfektne.
Samotný dom je postavený z kvalitných materiálov, je zateplený polystyrénom a vykurovaný na prízemí podlahovým kúrením s elektrickým kotlom. Na poschodí nájdete už len radiátory. V dome je predpríprava na klimatizáciu. V celom dome sú použité aj kvalitné vodeodolné podlahy, ktoré oceníte pri malých deťoch.
Dom sa nachádza na ulici Polesná, na začiatku časti Na Hore I. Výhodou tejto časti je blízkosť k MHD zastávke (cca 150m) a taktiež ku kaviarni Lavanda. Tú obľubujú hlavne mamičky s deťmi, pretože sa tam dá dobre okúpať v súkromnom bazéne.
Tomuto domu jednoducho nechýba nič. Je dokončený, takže sa môžete hneď sťahovať a navyše ponúka presne to, čo všetky rodiny hľadajú. 4 izby, 2 kúpeľne, krásny pozemok, skvelú lokalitu a blízkost do mesta. Toto všetko môže byť vaše a to za 289.000 eur vrátane odmeny a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Zavolajte mi a dohodnite si obhliadku na čísle 0911 337 969