Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 535 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Patrik Janok, RSc.
janok@diamondreality.sk
0905 513 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ! Záhrada s peknou chatou na predaj, Košice - ZDOBA, elektrina, pitná voda

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Plocha priestoru
20 m2
Celková plocha
363 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
30.07.2022
Aktualizované
03.03.2023
Mgr. Patrik Janok, RSc. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 513 697

Popis nehnutelnosti

Pozrite si najprv toto video : https://lnk.sk/hf02
Mgr. Patrik Janok, RSc. a Diamond Reality exkluzívne ponúkajú na predaj rekreačnú chatu s pozemkom v OV. Krásna, novozrekonštruovaná rekreačná chata sa nachádza vo vyhľadávanej záhradkárskej lokalite Zdoba len 2,3 km od Košíc. /na ceste do Zdoby od Košíc odbočíte vľavo./ Pozemok je v osobnom vlastníctve a má rozlohu bezmála 4 áre /363 m²/. Chata je na zastavanej ploche 20 m². Pozemok aj chata sú vysporiadané a zapísané na liste vlastníctva, s podielom na prístupovej ceste, chata má pridelené súpisné číslo. Prístup k chate je jednoduchý a bezproblémový autom, alebo peši od neďalekej zastávky autobusu. Nová, posuvná, 4-metrová vstupná brána na pozemok umožňuje prístup autom priamo k chate. Chata je postavená na betónovo-murovanom základe a má šikovnú pivnicu. Steny sú z prefabrikovaných montovaných voštinových dielov. V roku 2022 prešla kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa zmenu dispozície, novú elektroinštaláciu a rozvody pitnej vody, plastové okná, zateplenie, drevené obloženie zvnútra a zvonku, atď. Priestor chaty tvorí obývacia miestnosť s novými kachľami na tuhé palivo a novou kuchynskou linkou, samostatná spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa z ytongových tvárnic so sprchovým kútom a umývadlom. Neodmysliteľná je aj príjemná, zrenovovaná terasa s výhľadom na Slanské lesy. Chata poskytuje komfort porovnateľný s bytom. Je tu možné uvariť si jedlo na sklokeramickej varnej doske Whirpool, umyť riady, osprchovať sa a nocovať v dvoch miestnostiach. Teplú vodu v sprche zabezpečuje výkonný bojler českej zn.Dražice /ohrev vody za 15minút/ a v kuchyni kvalitná nerezová rýchloohrevná batéria s indikátorom teploty vody. Chata je zateplená minerálnou vatou zn.Ursa a obložená tatranským profilom. Hrúbka stien 17 cm zabezpečí udržanie tepla v prechodnom období a aj dobre izoluje od letných horúčav. Nové plastové okná majú izolačné dvojsklo a rámy okien vo farbe prírodný dub z vonku a biele z vnútra. Konštrukcia strechy má z vnútra nekryté nové trámy a úložné priestory pod strechou. Pod spálňou je zachovaný pôvodný priestor vhodný na uskladnenie náradia, fúrika atď. Toaleta je riešená novou WC búdkou. Pozemok je vyrovnaný a zatrávnený. Na bočných stranách si hravo vytvoríte skalku či okrasnú zeleň. Sú tu ponechané 4 ovocné stromy /3 slivky a 1 hruška/. Na pozemku sú 3 vodovodné kohútiky na zalievanie či napúšťanie bazéna. Chata je vhodná pre rodinu, pár, či jednotlivca, poskytne priestor pre oddych, zábavu i sebarealizáciu podľa vlastných predstáv a zároveň je aj dobrou investíciou v neistých časoch. Bez ďalších nákladov a práce, stačí sa len zabývať a užívať si. Cena 69 990 eur.
Táto chata je už predaná, ale pokiaľ hľadáte zrekonštruovanú chatu, na jar 2023 budem mať v ponuke ďalšiu zrekonštruovanú chatu v lokalite Lorinčík.
m.0905513697, viac na: patrikjanok.sk