Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 565 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj stavebného pozemku v mestskej časti Košická Nová Ves

  • Pozemky, Predaj, Košice III, Košická Nová Ves | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice III, Košická Nová Ves | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Košice III, Košická Nová Ves | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Na Doline
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
300 m2
Pridané
14.07.2022
Aktualizované
29.07.2022
Cena 103 000,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o rozlohe 300 m2 so všetkými inžinierskými sieťami v Košiciach - mestská časť Košická Nová Ves. Pozemok sa nachádza v zástavbe rodinných domov na ulici Na Doline. Na pozemku sa nachádza menší dom, ktorý je možné zväčšiť prístavbou alebo druhou alternatívou je jestvujúci dom odstrániť a postaviť nový. Dĺžka pozemku je 25 m a šírka je 12 m. Cena nehnuteľnosti je 103.000,-eur. V cene pozemku je zahrnutý kompletný právny servis a provízia RK. Lokalita je tichá a plná občianskej vybavenosti, v blízkosti pozemku sa nachádza zastávka MHD.
V prípade Vášho záujmu o predmetnú nehnuteľnosť prosím kontaktujte tel. č. 0903 302 483 alebo píšte na mail koscelansky@diamondreality.sk