Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 457 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 3 izbový byt na ulici Narcisová, Košice - Západ

Typ
Prenájom
Okres
Košice II
Ulica
Narcisová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
09.03.2021
Aktualizované
06.04.2021
Cena 500,00 €/mes.
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový byt v lokalite Košice - Západ, sídlisko Terasa - ulica Narcisová. Byt o výmere 66m2 pozostáva z predsiene, dvoch izieb, obývačky, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. V obývacej izbe je výstup na balkón. Byt sa nachádza na 6. poschodí. Bytový dom prešiel rekonštrukciou ktorá zahŕňa: nové balkóny, nový výťah a aktuálne prebieha rekonštrukcia spoločných priestorov. Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné zložiť aj jednomesačný depozit vo výške nájmu. Uprednostňujeme dlhodobý prenájom. Byt je voľný. Nájom - 500 EUR/mesačne vrátane energií.


V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepších podmienok na trhu. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na č. tel. 0903 302 483.