Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Tehlový 3-izbový byt, 96 m2, Obrody, Terasa, Košice II

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Ulica obrody
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
96 m2
Celková plocha
96 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
19.09.2022
Aktualizované
24.09.2022
Cena 290 000,00 €
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľmi pekný veľkometrážny 3-izbový byt v bytovom komplexe na ulici Obrody v mestskej časti Košice – Západ.
Slnečný byt, podlahová plocha 96,27 m2 + balkón 17,5 m2, 3. poschodie zo 6, orientácia na 3 svetové strany – východ, juh a západ.
Byt je bez tiarch, kúpou voľný. Možnosť dokúpiť parkovacie miesto v spoločnej garáži.
Dispozícia: predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, detská izba, priestranná kúpeľňa s oknom, samostatná toaleta s umývadlom, terasa.
Byt sa predáva bez kuchynskej linky. V kúpeľni je vaňa, toaleta a príprava na sprchový kút.
Stav bytu: pôvodný stav, drevené okná, bezpečnostné dvere, laminátové podlahy, dlažba. Byt je vymaľovaný.
Náklady spojené s užívaním bytu: cca 191 EUR/4 osoby + elektrická energia.
Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2007, disponuje moderným interiérom, bezbariérovým vstupom, výťahom pre 13 osôb, spoločným priestorom a spoločným upreveným dvorom. Areál je oplotený a uzavretý rampou. Energetický certifikát bytového domu k dispozícii nie je.
Okolie: kino Družba, trhovisko, OC Galéria, Magistrát mesta Košice, Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura v Košiciach, MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, obchody, lekárne a pod.
Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom advokátskej kancelárie (autorizovaná kúpna zmluva) a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre bližšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121