Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3-izbový byt 134 m2, Borovicový háj, Popradská, Košice II

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Popradská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
139 m2
Celková plocha
139 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
05.08.2022
Aktualizované
12.08.2022
Cena 399 990,00 €
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt s terasou na Popradskej ulici v mestskej časti Košice - Západ, v blízkosti borovicového hája. Byt má úžitkovú výmeru 139 m2 (byt o výmere 134 m2 + pivnica 5 m2) + terasa o veľkosti 22 m2. Nachádza sa na prízemí bytového domu s orientáciou na les. Možnosť zakúpenia 2 parkovacích miest v garáži. Byt je kúpou voľný.
Dispozícia: vstupná chodba, otvorená denná obývacia časť s kuchyňou + pracovňa s odkladacím priestorom, 2 spálne s vlastnou kúpeľňou s toaletou, terasa.
Vybavenie: kuchyňa - ostrovček + jedálenský stôl. Vstupná chodba - šatník a toaletou s umývadlom pre hostí. Terasa – posedenie, malá vírivka a gril, bezpečnostné protipožiarne dvere, plastové okná, drevené podlahy, atď.
V byte ostáva vstavaný nábytok, zvyšok zariadenia dohodou.
Náklady spojené s užívaním bytu: cca 260 EUR/4 osoby + elektrická energia.
Bytový dom: recepcia, strážna služba, fitness centrum a pod. Energetický certifikát triedy „B“.
Okolie: turistické chodníky, Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura v Košiciach, Fakulta verejnej správy UPJŠ, jazdecký areál a pod.
Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom advokátskej kancelárie (autorizovaná kúpna zmluva) a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre bližšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121