Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 034 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ | LUXUSNÝ 4 IZBOVÝ BYT , BOROVICOVÝ HÁJ

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Popradská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
193 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
19.09.2020
Aktualizované
17.02.2021
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj luxusný 4 izbový byt s garážovým státím v komplexe Borovicový háj.


Ak by sme chceli pár slovami charakterizovať tento byt, tak by sme použili slová ako luxus, priestrannosť, súkromie, bezpečie či spojenie s prírodou.


>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/sY98NfxHWjM


>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=n8deKYgWdJB


Priestrannosť je pre tento byt charakteristická, kedže podlahová plocha bytu je neskutočných 158m2, ktoré sú ukryté v 4 samostatných izbách, 2 kúpeľniach, kuchyni, práčovni a wellness-e. K tejto výmere však musíme prirátať aj výmery dvoch terás, dokopy o rozlohe 36m2. Úžitková plocha bytu ponúka pre rodiny s deťmi dostatok priestoru a navyše súkromia, kedže všetky izby sú nepriechodné.


Súkromie je veľmi dôležitým kritériom pre ľudí, ktorí chcú mať po celom dni v práci čas už len pre seba a svoju rodinu. Vďaka garážovému státiu sa vyhnete kontaktu so susedmi a pohodlne sa dostanete do svojho bytu. Spomínané dve terasy určite využijete pri vychutnávaní rannej kávy alebo grilovaní so svojimi známymi a krásna predzáhradka so stromami zabráni pohľadom z cesty a navyše pôsobí, akoby ste vlastnili aj vy kúsok záhrady.


Inak ako luxusom nazvať tento byt nemôžeme, pretože pri rekonštrukcii boli použité naozaj prvotriedne materiály. Kvalitné podlahy, masívny drevený nábytok, nádherné dlažby v kúpelni a vstupnej chodbe či funkčná kuchyňa s americkou chladničkou. Samostatná práčovňa či miestnosť predpripravená na súkromný wellness s výrivkou priamo v byte, je snom každého človeka. Luxusný nie je len samotný byt, ale aj samotný komplex a život, ktorý tu žijete. Žiadna novostavba v Košiciach neponúkne svojím majiteľom súkromný vnútroblok s fontánou, do ktorej sa dostanú len majitelia bytov a kde môžete bez obáv nechať svoje deti pobehovať s inými deťmi. V rámci komplexu máte k dispozícii aj súkromné fitness centrum a solárium, do ktorého sa dostanete z pohodlia bytu aj v papučkách. Tomu hovorím luxus.


Bezpečie v komplexe má na starosti kamerový systém v celom objekte či 24 hodinová strážna služba, ktorá vás pri vstupe do haly okamžite preverí. Takto máte isototu, že vám rozhodne nikto nechcený nebude klopať na dvere alebo sa bude prechádzať okolo vášho auta. Priamo z vnútrobloku sa dostanete na zastávku MHD, čo určite oceníte pri vyprevádzaní vašich detí na autobus.


Spojenie s prírodou nebolo nikdy tak blízko ako práve tu. Poloha komplexu ponúka nenahraditeľnú možnosť bezprostredného kontaktu s prírodou, harmóniou a relaxom, ktorá je v hektickom meste a súčasnom živote tak vzácna. Názov komplexu Borovicový háj je odvodená práve od lesa, ktorý tvorí západnú stenu celému objektu. Tu si môžete zájsť na prechádzku, či zabehať a navodiť si pocit, akoby ste ani neboli v meste. Hodnota bytu je omnoho väčšia ako jeho cena.


Tá predstavuje 285 000,-eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak sa rozhodnete pre komplexné služby novostavby, či luxusný byt so všetkými výhodami ktoré ponúka, tak nemáte načo čakať. Zavolajte mi na číslo 0911 337 969 a ja vás rád prevediem po celom komplexe a ukážem vám, aký nádherný život vás tu čaká.