Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 385 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marek Boldižár
boldizar@diamondreality.sk
0902 722 601

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj stavebný pozemok + veľká murovaná chata, Košice - Pereš, Perešská

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Perešská
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
62 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.08.2019
Aktualizované
03.09.2019
Ing. Marek Boldižár Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0902 722 601

Popis nehnutelnosti

Na predaj stavebný pozemok s veľkou murovanou chatou, Košice - Pereš, Perešská. Murovaná chata sa nachádza na lukratívnom pozemku o výmere 1585 m2. Dĺžka pozemku cca 76m a šírka pozemku cca 21 m Chata pozostáva z dvoch podlaží. Na prvom podlaží sa nachádzajú 3 izby + miestnosť pre prípadnú kúpeľňu a wc. Na poschodí sa nachádza veľká miestnosť. Chata je zateplená a má plastové okná. Zavedená elektrina. Chatu je možné využiť aj ako dom. Na pozemku je možnosť postavenia ďalšieho domu. Na pozemku sa nachádzajú jablone, hrušky, slivky, čerešne višne, nektarinky, broskyne, marhuľe, orechy, vinič, čierne ríbezle. Výhodou blízkosť MHD zastávky, IS: elektrina. Pri pozemku voda, kanalizácia, plyn.


Cena je vrátane provízie rk. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.