Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
286 860 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom obchodný priestor s výkladom, Trieda SNP, Košice II

  • Komerčné objekty, Prenájom, Košice II, Košice Západ - Terasa | pic. 0
Typ
Prenájom
Okres
Košice II
Ulica
Trieda SNP
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
87 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
04.04.2019
Aktualizované
24.04.2019
Cena 1 000,00 €/mes.
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

So súhlasom ponúkame na prenájom obchodný priestor s výkladom o výmere 87 m2 na prízemí v OC Terasa na Triede SNP - Luník VII v mestskej časti Košice - Západ. K priestoru patria spoločné priestory o výmere 6 m2 (toaleta a zadná zásobovacia chodba). Od Humenskej ul. je zásobovací vstup do priestoru s nakladacou rampou.


Priestor je momentálne členený na prednú predajnú časť a zadnú skladovú časť (možnosť stavebných úprav podľa vlastnej potreby). V zadnej časti je možnosť pripojiť sa priamo na rozvod vody a odpadu (v prípade prevádzky vyžadujúcej si vlastné hygienické zázemie).


Občianska vybavenosť lokality: Pošta 11, pobočka SLSP, zdravotnícke centrum na poschodí, neplatené parkovisko prislúchajúce k obchodnému centru.


Cena prenájmu: 1.000,- EUR/mesiac bez DPH + médiá.


Energetický certifikát budovy nie je.


Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121