Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
319 036 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rozostavaný rodinný dom, Karlovarská, Terasa, Košice II

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Karlovarská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
467 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
30.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

So súhlasom ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom na Karlovarskej ulici v mestskej časti Košice - Západ. Samostatne stojací dom je osadený vo svahu so sklonom na juhozápad na pozemku o výmere 548 m2. Obytná plocha domu je 180 m2, vnútorná úžitková plocha 373 m2, celková úžitková plocha 467 m2.


Dispozícia: Dom má jedno podzemné podlažie, 2 nadzemné podlažia a jedno podkrovné podlažie. V podzemnom podlaží sú garáže s dvoma vjazdmi a schody do prvého nadzemného podlažia. V prvom nadzemnom podlaží je bazén, sauna, fitnes, zimná záhrada cez 2 podlažia, kotolňa, technická miestnosť, toaleta, chodba so schodiskom. V druhom nadzemnom podlaží je vstupné zádverie, chodba so schodiskom, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, komora, toaleta, práčovňa, šatník, zimná záhrada cez 2 podlažia, balkón. V podkrovnom podlaží je spálňa s vlastnou priestrannou kúpeľnou (vaňa, sprchový kút, toaleta), pracovňa s balkónom, 2 detské izby so spoločným balkónom, kúpelňa, toaleta, chodba.


Tri vonkajšie terasy (východ, juh, západ), vonkajší krb (juh), príprava na vnútorný krb v priestrannej obývačke, príprava na vnútorný bazén s výstupom na vonkajšiu západnú terasu (2. nadzemné podlažie), príprava pre výťah (výťahová šachta).


Dom je rozostavaný na cca 86%, je potrebné dokončiť sociálne zariadenia, kuchyňu, bazén, niektoré podlahy, obklady, dlažby a pod. Stavba je neudržiavaná približne 15 rokov a z tohto dôvodu sú nutné opravy (niektoré vonkajšie povrchové úpravy stien, balkónov a terás sú poškodené).


Dom je kúpou voľný.


Energetický certifikát domu nie je.


Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom autorizovaného advokáta a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.