Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 183 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Simko
simko@diamondreality.sk
0903 255 172

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 1 izbový byt ulica Ondavská, Západ, Košice II

Typ
Prenájom
Okres
Košice II
Ulica
Ondavská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
20.07.2020
Aktualizované
25.08.2020
Cena 350,00 €/mes.
Martin Simko Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 255 172

Popis nehnutelnosti

Na prenajom 1 izb. byt na Ondavskej ul., Košice II- Západ. Byt je plne zariadený s výbornou polohou, občianskou vybavenosťou a peknym výhľadom do parku. Byt je na 3.poshodi, bytovy dom ma výťah. Výmera bytu je 30 m2, s nábytkom, pračkou, chladničkou, bez balkóna a pivnice.


K dispozícii ihneď. V okolí je kompletná občianská vybavenosť, v bezprostrednej blízkosti nemocnica a zastávka MHD. Byt je určený pre max 2 osoby ( pri druhej osobe je priplatok 20€/mes navyše) , nefajčiarov a bez domácich zvierat. Pri podpise zmluvy je nutné zaplatit 910 Eur,-. V tejto sume je zarataný jednomesačný nájom (340 Eur,-), depozit (400 Eur,-) a provízia realitnej kancelárie (170Eur,-) Pre ďalšie informácie, ma kontaktujte prosím telefonicky na t.č. 0903 255 172 alebo emailom : simko@diamondreality.sk