Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 506 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alica Šmelková
smelkova@diamondreality.sk
0903 625 146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt na prenájom

Typ
Prenájom
Okres
Košice II
Ulica
Idanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.10.2020
Aktualizované
29.10.2020
Cena 420,00 €/mes.
Alica Šmelková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 625 146

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÝ. Ponúkame na prenájom 1 izbový byt na Idanskej ulici, sídlisko Terasa v Košiciach, s krásnym výhľadom na mesto, o výmere 40 m2, nachádza sa na 6/7. poschodí, so 6 m loggiou, čiastočne zariadený. Cena prenájmu je 420 eur, vrátane energií a internetu, nutný 1 mesačný depozit, v cene je zahrnutý kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, nehnuteľnosť sa inzeruje so súhlasom majiteľa. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0903 625 146.