Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ 3 izbový byt s loggiou (65m2), Košice - západ, Terasa

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Pokroku
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.10.2019
Aktualizované
04.12.2019
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

R E Z E R V O V A N ÉBc. Ladislav Šosták a Diamond Reality s.r.o vám ponúkajú 3 izbový byt s loggiou v ideálnej lokalite sídliska Terasa, na ulici Pokroku.


Byt je situovaný v skvelej lokalite Katkinho parku s množstvom zelene a rýchlou dostupnosťou do každej časti Košíc. Z každého smeru sa viete pohodlne dostať k bytu a tým sa vyhnúť nekonečným zápcham. Nachádza sa na 2.poschodí bytového domu bez výťahu. Rozloha 65m2 vám z hľadiska dispozície ponúkajú veľkú obývačku, rovnako veľkú detskú izbu, kuchyňu, samostatné WC, murovanú kúpelňu a hlavnú spálňu s loggiou. Orientácia bytu je na východ a západ.


Byt je čiastočne zrekonštruovaný, vymenené boli stupačky, plynové a vodovodné rozvody, elektrické rozvody sa vymenili vo väčšej časti bytu. V byte sú zrepasované pôvodné parkety, plávajúca podlaha a keramická dlažba. V celom byte sú vymenené plastové okná. K bytu prislúcha kočikáren a pivnica.


Tento byt je ideálny pre niekoho, kto chce bývať v tej nalepšej lokalite Košíc a chce si zrekonštruovať byt podľa vlastných predstáv, alebo pre mladý pár s obmedzeným rozpočtom. Lokalita ponúka množstvo zelene a ticha, kedže orientácia spálne s loggiou a detskej izby je do časti, kde nie sú cesty iba stromy a tým vám zabezpečia pokojný spánok. Okolie bytu vám okrem iného ponúka väčšie obchodné centrum Luník II., kde môžete spokojne nakúpiť potraviny, drogériu, naobedovať sa či dať si dobrú kávu v kaviarni. Neďaleko sa nachádza OC Galéria, školy, škôlky a nemocnica.Rozloha: 65m2 + loggia
Orientácia: Z / V
Poschodie: 2.
Výťah: nie
Zateplenie: áno
Obytný dom: panelový


Cena tejto nehnuteľnosti je 112 900,-eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. S financovaním tohto bytu vám takisto vie pomôcť naše finančné oddelenie. Byt je bez tiarch a hneď k dispozícii na nasťahovanie. Ak chcete vidieť tento byt osobne, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk