Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jaroslav Ičo
ico@diamondreality.sk
0905991106

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ - Na predaj 1 izbový byt na Sídlisku Terasa, ulica Považská

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Považská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
31 m2
Celková plocha
31 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
04.08.2022
Cena 114 400,00 €
Mgr. Jaroslav Ičo Diamond Reality

Popis nehnutelnosti

PREDANÉ - Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj 1 izbový holobyt na Sídlisku Terasa, ulica Považská.

VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/8-Ju3-7O340
Byt sa nachádza na prízemí v zateplenom bytovom dome, pred ktorým je dostatok zelene. Úžitková výmera je 31 m2.
Z chodby sa vchádza do priestrannej miestnosti, ktorá je predurčená na obývačku a spálňu. Zároveň je táto miestnosť prepojená s kuchyňou. Výhodou bytu je veľmi vkusne a moderne zariadená kúpeľňa s úplne novým vybavením.
Celý byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej boli použité nakvalitnejšie materiály, napr. drevené podlahy. Byt nie je zariadený, každý si ho môže vybaviť podľa svojich predstáv.
Považská ulica ponúka výbornú občiansku vybavenosť. V blízkom okolí sa nachádza Nová nemocnica, OC Galéria, škola, škôlka, park. Každý záujemca určite ocení aj dostatok parkovacích miest.