Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 162 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4-izbový byt s garážou Pokroku, Terasa, Košice II

  • Byty, Predaj, Košice II, Košice Západ - Terasa | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Pokroku
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
25.06.2017
Aktualizované
21.08.2017
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj lukratívny bezbariérový 4-izbový byt s balkónom na ulici Pokroku v mestskej časti Košice - Západ. Predmetom predaja je aj garáž. Byt o výmere 80 m2 sa nachádza na 4. poschodí zo 7. K bytu patrí pivnica.

V byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia v roku 2004: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové zárubne a dvere z MDF, plávajúce podlahy s vysokou oteruvzdornosťou, hliníkové radiátory značky Xhénia s elektronickým ovládaním, medené rozvody, nové omietky. Rekuperácia vzduchu v kuchyni, ktorá pokrýva aj ďalšie miestnosti. Elektrické podlahové vykurovanie v kúpeľni, WC zn. Geberit, rohová vaňa. Kuchynská linka vybavená vstavanými spotrebičmi. Vstavané skrine v spálni a chodbe. Zasklený balkón s toroidným satelitom. Rozvody LAN a SAT.

Bytový dom je zateplený, v pláne je realizácia nových výťahov. Izba susediaca s chodbou je zateplená a tým aj hlukovo izolovaná. Nízke prevádzkové náklady. Energetický certifikát k dispozícii nie je.

Garáž má novú strešnú izoláciu 4,2 mm a vybetónovanú montážnu jamu.

Byt sa nachádza v tichej lokalite. V blízkosti sú detské parky a obchodné centrá. Možná dohoda na cene.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená bez provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.