Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alica Šmelková
smelkova@diamondreality.sk
0903 625 146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt,ulica Slobody,Košice-Západ

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Cesta Slobody
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.05.2018
Aktualizované
06.08.2018
Alica Šmelková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 625 146

Popis nehnutelnosti

Na predaj 3 izbový byt na ulici Slobody, sídlisko Terasa, mestská časť Košice-Západ, OV, o výmere 68 m2, s loggiou, nachádza sa na 5/7 poschodí, po kompletnej staršej rekonštrukcii, rozvody elektriny, vody, stropy, omietky, plávajúce podlahy, murované jadro, plastové okná, zrekonštruované loggie, k bytu prináleží pivnica, orientácia VZ, bytový dom je zateplený,plánovaná výmena výťahu, výborná občianska vybavenosť, parky, medicínske centrum, škôlka, škola, nákupné centrá, športoviská, byt ihneď k dispozícii. Cena 102000 EUR, nehnuteľnosť sa inzeruje so súhlasom majiteľa.Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom našich poradcov, ktorí Vám sprostredkujú poskytnutie najlepšej ponuky na úverovom trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0903 625 146.