Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE | BOROVICOVÝ HÁJ

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Popradská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Celková plocha
72 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
22.06.2022
Cena 316 000,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 3 izbový byt v obľúbenom komplexe Borovicový háj, s 24 metrovou terasou.
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/Ynmpxxzcc40
Borovicový háj patrí rozhodne k jedným z najobľúbenejších komplexov v Košiciach, hlavne vďaka skvelej polohe a servisu, ktorý nemá v Košiciach konkurenciu. Poloha komplexu je výnimočná, pretože z každej strany je výborná dostupnosť do ktorejkoľvek časti mesta a za chrbtom vás obklopuje les, akoby ste ani neboli v meste. Navše výborná občianska vybavenosť v okolí ešte viac vyzdvihuje výnimočnosť tejto lokality. A čo ten spomínaný servis? Veď kde v Košiciach nájdete novostavbu s 24 hodinovou strážnou službou, ktorá sedí pri vstupe a celý deň kontroluje kamerový systém a stará sa o vašu bezpečnosť. Navyše za vás títo páni aj prevezmú poštu či balík, kým nie ste doma. V celom komplexe sa všetky prechodové dvere otvárajú cez čip, ktorý vlastnia len majitelia bytových jednotiek.
Skvelým benefitom je taktiež vlastné fitness centrum, kam môžete zájsť doslova v papučkách. Výhodou, ktorú ocenia hlavne rodiny s deťmi, je vnútroblok s fontánou, ktorý vyzerá ako by ste boli v hotelovom rezorte. Vaši deti sa môžu bezpečne hrať, zatiaľ čo vy si klebetíte so susedmi. Klebetiť môžete aj na 24 metrovej terase, ktorá prislúcha k bytu a keďže sa jedná o prízemný byt, z terasy je možné vybehnúť priamo do celého vnútrobloku.
Samotný byt sa nachádza v bloku B a ako som spomínal, ide o prízemný byt. S podlahovou plochou 72m² je teda ideálnym riešením pre rodiny a dispozícia tomu nasvečuje. Kolaudácia Borovicového hája sa datuje k roku 2012 a teda po 10rokoch je už celý komplex pekne zabývaný a samozrejme aj tento byt, ktorý je kompletne pripravený na okamžité nasťahovanie. V byte boli použité naozaj skvelé materiály, spomeniem keramické dlažby v kúpeľni a WC od Villeroy & Boch, batérie Hansgrohe či kuchynské vstavané spotrebiče zn. Bosch. Podlahy sú z vode odolného materiálu, čo oceníte pri malých deťoch.
Dispozícia bytu spočíva vo vstupnej chodbe, z ktorej je vstup do samostatného WC, plynule prechádzame do otvorenej denne časti, ktorú tvorí prepojená obývačka s kuchynskou linkou a jedálňou. Z obývačky sa dostaneme do detskej izby, hlavnej spálne a kúpeľne s vaňou. Vo vstupnej chodbe a kúpeľni je podlahové vykurovanie a vo zvyšku bytu je kúrenie riešené radiátormi. Všetky izby sú dostatočne priestranné a preto nebol problém v detskej izbe a spálni zakomponovať aj veľké vstavané skrine. Denná časť spolu s detskou izbou sú orientované na východ, teda na terasu a spálňa je orientovaná na západ, smerom na les. Už som raz spomenul 24 metrovú terasu, no spomeniem ju ešte raz. Len si predstavte tie rána či večery, kde si so svojou polovičkou sadnete na kávu a v pozadí vám strieka fontána.
To nie je všetko. Za komplexom na nachádza les, podľa ktorého je aj tento komplex pomenovaný a je útočiskom všetkých bežcov, mamičiek, či psíčkarov. Ideálne miesto na prechádzku v teplých dňoch, kde pocitovo vypadneme z mestského života. K bytu prislúcha aj 1 vnútorné garážové miesto, vďaka ktorému vyložíte deti a nákup bez toho, aby ste museli zmoknúť. Prebytočné veci si odložíte v pivničnej kobke taktiež v suteréne.
Cena tohto krásneho bytu v skvelom komplexe je 316.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. K bytu je samozrejme možné dokúpiť vnútorné parkovacie státie v cene 20.000 eur. Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma konktaktovať na čísle 0911 337 969.