Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
262 096 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alica Šmelková
smelkova@diamondreality.sk
0903 625 146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 1 izbový byt,Trieda SNP,Košice-Západ

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Trieda SNP
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Alica Šmelková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 625 146

Popis nehnutelnosti

Na predaj 1 izbový byt na Triede SNP, mestská časť Košice-Západ, OV, o výmere 33 m2, nachádza sa na 9/9 poschodí, bez loggie, orientovaný na západ, zakúpený ako holobyt pred 6 rokmi, v novozrekonštruovanom bytovom dome, nové elektrické, plynové a vodovodné rozvody, nové murované jadro a stúpačky, pozostáva z kuchyne, izby, predsiene a kúpeľne, súčasťou predaja je aj zariadenie bytu, zavedený TV a internet, optický od Telecomu, mesačné náklady sú vo výške 85 eur. Cena 60000 EUR, v cene je zahrnutý kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou a provízia RK, tiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom našich poradcov, ktorí Vám sprostredkujú poskytnutie najlepšej ponuky na úverovom trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0903 625 146.