Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jaroslav Ičo
ico@diamondreality.sk
0905991106

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 1 izbový byt na ulici Nešporová, mestská časť Západ, Terasa

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Nešporová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Celková plocha
29 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.07.2022
Aktualizované
11.07.2022
Cena 125 000,00 €
Mgr. Jaroslav Ičo Diamond Reality

Popis nehnutelnosti

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Mestskej časti Košice - mestská časť Západ, Terasa.

Byt sa nachádza na 6. poschodí v zateplenom bytovom dome. Rozloha bytu je 29 m2. Dispozične je byt rozdelený na kuchyňu a obývačku ktorá slúži aj ako spálňa.. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom. K bytu patrí aj pivnica. Z priestrannej loggie je výhľad do miestneho parku. V blízkosti sa nachádza OC Galéria. Výborná občianska vybavenosť v spojení s vyhľadávanou lokalitou robia z tohto bytu aj príležitosť na investíciu.