Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ADOMIS - Prenájom priestorov ( 3x kancelárie) 60m2 - recepcia (chodba), šatňa, TOP lokalita, Zlatá ulica - 1min pešo od Auparku, Košice.

Juh, Zlatá Arrow

Na prenájom obchodné priestory v OD Dargov, Štúrova ul. Košice

Staré Mesto - Centrum, Štúrova Arrow

Na prenájom priestor 573 m2, Južná trieda, Košice IV

Juh, Južná trieda Arrow

Na prenájom sklad 573 m2, Južná trieda, Košice IV

Juh, Južná trieda Arrow

NA PRENÁJOM OBCHODNÉ PRIESTORY, ulica Jakobyho, Košice

Staré Mesto - Centrum, Jakobyho Arrow

Na prenájom obchodný priestor na ulci Osloboditeľov, Košice- Barca

Barca, Osloboditeľov Arrow