Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Huliaková
huliakova@diamondreality.sk
0903 705 351

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT S DVOMI LODŽIAMI V ŠIRŠOM CENTRE MESTA

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Ludmanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
71 m2
Celková plocha
71 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
03.11.2022
Aktualizované
22.11.2022
Cena 183 500,00 €
Kristína Huliaková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 705 351

Popis nehnutelnosti

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s dvomi lodžiami na ulici Ludmanská
Pozrite si VIDEOOBHLIADKU bytu skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/G6P2U1-igwc

O NEHNUTEĽNOSTI
Nehnuteľnosť sa nachádza na 7. poschodí/13. posch. bytového domu. Pozostáva z priedsiene, 3 izieb, kuchyne, kúpelne, samostatného WC a dvoch lodžií. Rozloha bytu je 69 m2 + pivnica + 2 lodžie. Stav bytu je pôvodný, avšak v dvoch izbách sú vymenené okná za plastové. Je ideálny pre niekoho, kto si chce naplánovať rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Orientovaný je na západ a na sever. Mesačné náklady pre 2 osoby predstavujú výšku 180€ vrátane energií.
Bytový dom prešiel kompletnou rekošntrukciou, ktorá zahŕňala zateplenie, novú fasádu, výmenu vchodových dverí, rekonštrukciu spoločných pristorov, a výmenu 2 výťahov za nové.

ZHRNUTIE :
- užitková plocha bytu je 69m2 + pivnica o rozlohe 2 m2 + 2 lodžie
- Ludmanská ulica
- 7.posch./13. posch.
- zrekonštruovaný bytový dom
- pôvodný stav

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ, OKOLIE A VOĽNÝ ČAS
Kedže sa byt nachádza v širšom centre mesta, okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Za bytovým domom sa nachádza materská škola, detské ihrisko a približne 500 metrov ďalej základná škola. Aupark a hlavná ulica je vzdialená od bytu približne 5 minút pešou chôdzou. Občianskej vybavenosti v tejto lokalite nechýba absolutne nič. Aj napriek tomu, že sa byt nachádza v blízkosti centra, je situovaný mimo hlavných ciest s dostatkom zelene.

Zo zastávky vzdialenej 350 metrov (Námestie osloboditeľov) sa dostanete na všetky smery Košíc autobusom alebo električkou.
Neďaleko si môžete nakúpiť v potravinách KLAS, Billa alebo LIDL.

Cena zahŕňa kompletný servis našej realitnej kancelárie, vrátene poplatkov právneho servisu a nákladov spojných s prevodom nehnuteľnosti.
Dohodnite si somnou obhliadku, kde Vám ukážem všetky výhody tohto bývania.
Teším sa keď Vám byt ukážem osobne.
Kristína Huliaková
0903 705 351