Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 914 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Z.
zenovitz@diamondreality.sk
0908 549 945

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt na ulici Južná trieda Košice-Juh

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Južná trieda
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Celková plocha
68 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
24.08.2022
Aktualizované
30.11.2023
Richard Z. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 549 945

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení krásny 3 izbový byt na ulici Južná trieda Košice-Juh s orientáciou na juh a západ, po nedávnej kompletnej rekonštrukcii s použitím kvalitných materiálov. Byt má výmeru 68 m2, vrátane loggie otočnej na juh. Nachádza sa na 9/12 poschodí, disponuje tiež pivnicou. Poloha bytu je vynikajúca vzhľadom na komplexnú občiansku vybavenosť v tesnej blízkosti a dostupnosťou do centra mesta – 2 minúty pešo na pešiu zónu. Pre bližšie informácie ma kontaktujte na t.č. 0908549945