Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj záhradná chatka so záhradou v intraviláne Košíc

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
alejová
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
435 m2
Celková plocha
435 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
10.05.2022
Aktualizované
17.05.2022
Cena 29 990,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj záhradnú chatku so záhradou o celkovej ploche 435 m2 v záhradkarskej lokalite Alejova Košice-Juh. Je to drevená chatka pozostávajúca z jednej miestnosti ktorá je postavená na murovanej pivnici so železobetónovým stropom, slúžiacim pre chatku ako podkladný betón. Chatka má betónové základy, obvodové steny sú drevené montované. Strecha je sedlová pokrytá lepenkou a novou plechovou krytinou (r.2019). Železobetónová platňa má plochu 17,0 m2, pivnica má podlahovú plochu 7,0 m2, miestnosť na prízemí má 6,0 m2. Celková úžitková plocha je 30,0 m2.
Pozemok (záhrada) je vo vlastníctve Slovenského zväzu záhradkárov a pri predaji prevedie predávajúci členstvo v zväze na kupujúceho. a tým aj bezplatný prenájom záhrady o rozlohe 435 m2 natrvalo po dobu členstva. Na pozemku sú ovocné stromy (jablone, hrušky, čerešňe, slivky, marhule) ďalej hrozno, maliny, ríbezle, josta, ozdobné kríky. Polievanie záhrady je z vlastnej studne s dostatkom vody počas celého roka o hĺbke 6m, ktorá je obložená studňovými skružami a je vybavená čerpadlom. Vonkajšie terénne úpravy pozostávajú z betónového chodníka, kamennej dlažby ako aj betónových schodov a kamennej podmurovky. Prístup k záhrade je autom, motorkou alebo bicyklom z Rastislavovej ul. smerom na cintorín až pred vstup do záhrady alebo sa pred záhradkársku osadu dá dostať električkou č.9 z Čermeľa aj z Jazera, zastávka Železníky Alejova ul. Parkovať s autom sa dá pri čerpacej stanici oproti záhradkárskej osade (Alejova ul.)
Chata je vhodná pre strednú a staršiu generáciu, ktorá ma záľubu v pestovaní a konzervovaní zeleniny a ovocia každého druhu. Chata je podpivničená, pivnica je vhodná na uloženie náradia ale aj na uschovanie zeleniny a ovocia počas zimy a na jar.
Cena nehnuteľností je 29 990,-eur. V cene je zahrnutý aj servis realitnej kancelárie včítane kompletného právneho servisu. V prípade Vášho záujmu o predmetnú nehnuteľnosť kontaktujte prosím tel.č. 0903 302483 alebo píšte na mail.: koscelansky@diamondreality.sk