Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
262 096 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alica Šmelková
smelkova@diamondreality.sk
0903 625 146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom kancelárie,ulica Pri prachárni,Košice-Juh

Typ
Prenájom
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Pri prachárni
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
119 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
28.02.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 560,00 €/mes.
Alica Šmelková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 625 146

Popis nehnutelnosti

Na prenájom kancelárie na ulici Pri prachárni, mestská časť Košice-Juh, nachádzajú sa na prvom poschodí administratívnej budovy postavenej v roku 2007, priestor je tvorený 3 kanceláriami so spoločným vstupom, vybavené sú rozvodmi LAN s možnosťou pripojenia na internet, k dispozícii je kuchynka, toalety, skladové priestory, veľké parkovisko pred budovou. V prípade potreby možnosť zabezpečenia zariadenia kancelárii okrem stoličiek. Cena 559,37 EUR/mesiac bez DPH, v cene je zahrnuté upratovanie
2 x týždenne, 3 parkovacie miesta pre osobné vozidlá, 24 h služba na vrátnici. Cena nájmu neobsahuje cenu za média, ktoré sa platia osobitne podľa skutočnej spotreby (elektrina), alebo podľa počtu osôb (vodné a stočné), alebo úmerne prenajatej ploche
(plyn - kúrenie), nehnuteľnosť sa inzeruje so súhlasom majiteľa.Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom našich poradcov, ktorí Vám sprostredkujú poskytnutie najlepšej ponuky na úverovom trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0903 625 146.