Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 536 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom kancelária 42 m2, Alejová, Juh, Košice IV

Typ
Prenájom
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Alejová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
42 m2
Celková plocha
42 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
23.03.2023
Cena 6,00 €/m2/mes.
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom administratívny priestor - kanceláriu o výmere 42 m2 na Alejovej ulici v mestskej časti Košice - Juh, v blízkosti OC Cassovia a Košickej futbalovej arény. Kancelária sa nachádza na prízemí budovy.

K dispozícii je spoločné sociálne zariadenie a kuchynka.

Cena prenájmu: 6 EUR/m2/mesiac +energie (cca 2€/m2/mesiac). V cene je jedno parkovacie miesto. Internet si hradí nájomca sám. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške 3-násobku nájomného a nájomné.
Budova je zrekonštruovaná a zateplená, energetický certifikát budovy k dispozícii nie je.
Ďakujem, že si vážite moju prácu a kontaktujete ma aj keď nehnuteľnosť spoznáte.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.