Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY, Južná trieda, Košice

Typ
Prenájom
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Južná trieda
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
253 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
03.05.2022
Aktualizované
03.05.2022
Cena 2 500,00 €/mes.
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na prenájom kancelárske priestory na Južnej triede v areáli za kongres hotelom ROCA.
>>>VIDEOOBHLIADKU priestorov si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/rOe5fH6E8ik
V areáli za kongres hotelom ROCA Vám ponúkam na prenájom kancelárske priestory s naozaj veľkorysou rozlohou 253 m2, ktoré sa nachádzajú na 2. poschodí. Dispozične sa priestory členia na jeden veľký otvorený priestor, 3 samostatné kancelárie a kuchynku. Sociálne zariadenie sa nachádza v spoločných priestoroch na chodbe.
Priestory Vám podľa Vašich požiadaviek vedia majitelia upraviť a Vy si môžete pár úpravami vytvoriť prostredie podľa Vašich predstáv, ktoré je vhodné snáď pre každé odvetvie podnikania.
V areáli sa nachádza množstvo firiem, obchodných spoločností a kancelárií, ktoré ľudia často vyhľadávajú a preto je tu vysoká frekvencia ľudí čo je určite veľkou výhodou. Lokalita je zaujímavá svojou polohou, pretože sa nachádzame vo frekventovanej časti mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou i s dostatkom parkovacích miest, čo Vaši klienti určite ocenia.
Samotná budova disponuje aj nákladným výťahom – nosnosť 1000 kg, takže nie je problém aj s presunom väčších a ťažších predmetov. Objekt je strážený SBS službou každý deň od 18:00 – 6:00.
Cena prenájmu je 2.500 EUR/bez DPH/mesiac + 3 mesačný depozit.
Ak Vás všetky tieto výhody zaujali zavolajte mi na číslo 0918 646 208 a dohodnite si obhliadku.


prenajom, kancelarske priestory, obchodne priestory, kosice, košice, južna trieda