Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 518 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NEHNUTEĽNOSŤ V KOŠICIACH - VÝBORNÁ LOKALITA - PERFEKTNÝ STAV

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Pri prachárni
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1968 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
15.02.2021
Aktualizované
15.02.2021
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. V južnej časti krajského mesta KOŠICE v blízkosti nákupných centier OPTIMA, MERCURY MARKET, NAY a KIKA je v ponuke na predaj nehnuteľnosť pozostávajúca z jednopodlažnej haly a dvojpodlažnej administratívnej budovy, spolu o veľkosti 1069 m2, ktoré sú navzájom prepojené. Ponúkaná nehnuteľnosť je 20 ročná stavba v bezchybnom, technickom stave z vlastným plynovým vykurovaním, napojená na všetky inžinierske siete, postavená na rovinatom pozemku o veľkosti 1968 m2 z priamym, bezproblémovým vstupom z hlavnej cesty. Oceľová konštrukcia je po obvode zateplená, vnútorné priečky sú murované, sedlová strecha je prekrytá profilovaným plechom. Okná , dvere, rolovacie sekčné brány - plastové. Na steny a strop bol použitý sadrokartón. Podlahy sú pokryté keramickou dlažbou. Možnosti využitia : veľkoobchod, maloobchod, sklad, výroba a pod. Výborná lokalita, perfektný stav nehnuteľnosti, vlastné parkovisko a rozumná cena ( uvedená bez DPH ) sú hlavné výhody tejto ponuky. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Neváhajte ma kontaktovať v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. telefonický, alebo mailom. Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu tejto nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.


KOREKTNÁ DOHODA JE NAŠIM CIEĽOM.