Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM KANCELÁRIA, Južná trieda, Košice

Typ
Prenájom
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Južná trieda
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
25 m2
Celková plocha
25 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
03.05.2022
Aktualizované
03.05.2022
Cena 250,00 €/mes.
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na prenájom kanceláriu na Južnej triede v areáli za kongres hotelom ROCA.
>>>VIDEOOBHLIADKU kancelárie si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/rOe5fH6E8ik ( kanceláriu nájdete v druhej polovici videa).
V areáli za kongres hotelom ROCA Vám ponúkam na prenájom menšiu kanceláriu s rozlohou 25 m2, ktorá sa nachádza na 2. poschodí. Jedná sa o samostatnú miestnosť so spoločnými sociálnymi zariadeniami na chodbe.
Kanceláriu je možné po dohode s majiteľmi upraviť podľa Vašich predstáv.
V areáli sa nachádza množstvo firiem, obchodných spoločností a kancelárií, ktoré ľudia často vyhľadávajú a preto je tu vysoká frekvencia ľudí čo je určite veľkou výhodou. Lokalita je zaujímavá svojou polohou, pretože sa nachádzame vo frekventovanej časti mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou i s dostatkom parkovacích miest, čo Vaši klienti určite ocenia.
Samotná budova disponuje aj nákladným výťahom – nosnosť 1000 kg, takže nie je problém aj s presunom väčších a ťažších predmetov. Objekt je strážený SBS službou každý deň od 18:00 – 6:00.
Cena prenájmu je 250EUR/bez DPH/mesiac + 3 mesačný depozit.
Ak Vás všetky tieto výhody zaujali zavolajte mi na číslo 0918 646 208 a dohodnite si obhliadku.


prenajom, kancelaria, kancelarske priestory, kosice, košice, Južná trieda