Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom zariadená pivnica, Južná trieda, Juh, Košice IV

Typ
Prenájom
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Južná Trieda
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
675 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
28.11.2018
Aktualizované
16.09.2019
Cena 1 955,00 €/mes.
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame do dlhodobého prenájmu štýlovo zariadenú pivnicu v areáli Frank biznis centra na Južnej triede v Košiciach. Pivnica sa nachádza v štýlovej historickej budove z roku 1896, ktorá bola postavená ako výrobňa kávy Frank. V súčasnosti je to multifunkčné obchodné centrum, kde má sídlo viac ako 50 spoločností. Celková výmera priestorov je 675 m2.


Prevádzka: 333 m2 Sklad : 140 m2 + sklad 202 m2


Parkovanie možné vo dvore areálu.


Priestor je vhodný pre gastro prevádzku. Počet miest na sedenie 50 , možnosť rozšírenia na 90. Prípravovňa pre studenú kuchyňu - zariadená / možnosť rozšírenia o teplú kuchyňu Súčasťou je sklad s nákladným výťahom a nakladacou rampou pre manipuláciu s tovarom. V priestore sa nachádza kancelária a šatne pre personál. Rekonštruované v roku 2015. Možnosť postavenia vonkajšej terasy vo dvore areálu.


V cene prenájmu sú 3 parkovacie miesta.


Prevádzka je zariadená - prenajíma sa bez odstupného - v cene nájmu je nájom vybavenia.


Nájom prevádzka 4 Eur/m2/ mesiac bez DPH a bez spotreby energie. Elektrická energia meraná - platba podľa skutočnej spotreby.


Nájom sklad 2,1 Eur/m2/ mesiac bez DPH.


Pri podpise zmluvy sa požaduje depozit vo výške 3-násobku nájomného a nájomné.


Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.