Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj 1,5-izbový byt 51 m2, Južná trieda, Juh, Košice IV

Juh, Južná trieda Arrow

Na predaj 1 izbový byt, 2 výťahy, 2 loggie, Tyršovo nábrežie, Košice I

Staré Mesto - Centrum, Tyršovo nábrežie Arrow

REZERVOVANÉ Park Angelinum Predaj 2-izb. byt, 70m2 IHNEĎ VOĽNÝ

Staré Mesto - Centrum, Park Angelinum Arrow

Na predaj tehlový 2-izbový byt s balkónom, Gerlachovská, Košice I´

Sever + Podhradová, Gerlachovská Arrow

Na predaj bezbariérový 2-izbový byt 70 m2, Talinská, Jazero, Košice IV

Nad Jazerom, Talinská Arrow