Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
MGR. LUKÁŠ SOPKO, MBA, LL.M.
sopko@diamondreality.sk
0902 198 170

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RODINNÝ DOM NA PREDAJ VO VÝBORNEJ LOKALITE, RASTISLAVOVA ULICA, KOŠICE

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Rastislavova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
108 m2
Celková plocha
400 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
28.02.2023
Aktualizované
23.05.2023
MGR. LUKÁŠ SOPKO, MBA, LL.M. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0902 198 170

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s pozemkom vo výbornej lokalite na JUHU na Rastislavovej ulici.
(Zábradlie pred domom je možné v prípade záujmu odstrániť, majiteľ domu disponuje právoplatným rozhodnutím o odstránení zábradlia.)
>>>3D PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=7wxvoXAyLkm
>>>Odkaz na GOOGLE STREET VIEW(ulica: Rastislavova 47): https://sdu.sk/5Ez3
Rodinný dom sa nachádza na Rastislavovej ulici, veľmi známej a frekventovanej ulici v Košiciach. Je situovaný na pozemku s rozlohou 400 m2 a samotný rodinný dom disponuje úžitkovou výmerou cca 108 m2, ďalších 108m2 poskytuje podkrovie, ktoré by bolo možné rozumnou investícou prerobiť na obytné. Dispozícia domu nám ponúka priestrannú vstupnú verandu, kotolňu, kúpeľňu, samostatné WC, po ľavej strane sa dostaneme cez kuchyňu do jednej izby a miestnosti s prechodom do podkrovia a po pravej strane sa po chodbe dostaneme do ďalších dvoch izieb. Dom je v pôvodnom stave, rekonštrukcia sa dotkla len výmeny plastových okien a v prednej časti je dom zateplený s novou omietkou. Malými úpravami na pozemku, môžete pohodlne parkovať vo dvore čo v dnešnej dobe určite oceníte. Za domom je naozaj priestranná záhrada so záhradným domčekom. Nachádzajú sa tu kompletné inžinierske siete: kanalizácia, mestská voda, elektrina, plynové kúrenie. Čo sa týka lokality nachádzame sa len pár metrov od samotného centra Košíc a v blízkosti nájdete kompletnú občiansku vybavenosť (základná škola, škôlka, nemocnica, potraviny, obchodné centrum, pošta a neďaleko samotná hlavná ulica). Skvelá voľba ak ste milovníkom bývania v centre, no z pohľadu lokality perfektné miesto i pre Vaše podnikanie. Ak sa vám tento dom páči, môže byť Váš za 240.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.
V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť zavolajte MGR. LUKÁŠOVI SOPKOVI, MBA, LL.M. na telefónne číslo 0902 198 170, alebo napíšte na email sopko@diamondreality.sk a dohodnite si obhliadku.