Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 191 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom, Lichardova, Juh, Košice IV

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Lichardova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
86 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
08.08.2018
Aktualizované
18.01.2019
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom na ulici Lichardovej v mestskej časti Košice - Juh. Dom je situovaný v tichej a pokojnej ulici, neďaleko historického centra a Kulturparku na pozemku o celkovej výmere 441 m2. Zastavaná plocha domu je 86 m2, záhrada 355 m2. Možnosť parkovania vo dvore.


Na pozemku sa nachádza vinič a chatka na náradie.


Dispozícia: veranda, chodba, 2 miestnosti, toaleta. Dom je čiastočne podpivničený. IS: elektrina, plyn, kanalizácia a vlastná studňa, na ktorú je napojený zavlažovací systém. Nová strecha, inak je dom v pôvodnom stave, nutná rekonštrukcia. Energetický certifikát domu nie je.


Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121