Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom novo zrekonštruovaný 1,5 izbový byt Palárikova ul. Košice-Juh

Typ
Prenájom
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Palárikova 8
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Celková plocha
46 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.02.2023
Aktualizované
02.02.2023
Cena 660,00 €/mes.
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom pekný novo zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na Palárikovej ulici v Košiciach. Plocha bytu je spolu s lodžiou 46 m2 a nachádza sa na 4. poschodí z 5. Byt sa prenajíma zariadený: elektrický sporák s indukčnou varnou doskou, umývačka riadu, chladnička, mraznička, mikrovlnka, práčka, televízor, vstavané skrine v predsieni a v spálni. Je potrebné dovybaviť sedačku a posteľ. V kúpeľni je k dispozícii priestranný sprchový kút. Obývačka je vybavená klimatizáciou. Byt disponuje 6 metrovou lodžiou. K dispozícii je internetové pripojenie a TV. Prenájom ponúkame pre 1 až 2 dospelé osoby. Domáce zviera: Nie.
Cena prenájmu je 660,- EUR vrátane všetkých energií. Po podpise nájomnej zmluvy sa vyžaduje depozit vo výške trojmesačného nájmu a jednomesačný nájom za aktuálny mesiac. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím Ing. Koscelanského tel. č. 0903 302 483