Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
248 086 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2-izbový tehlový byt, Skladná, Juh, Košice IV

Typ
Prenájom
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Skladná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
10.11.2017
Aktualizované
17.01.2018
Cena 525,00 €/mes.
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame do dlhodobého prenájmu veľmi pekný 2-izbový tehlový byt o výmere 65 m2 na ulici Skladnej v mestskej časti Košice - Juh. Ponúkaný byt sa nachádza na prízemí rekonštruovaného rodinného domu s upraveným dvorom, čo umožňuje komfortné bývanie v širšom centre mesta. Byt je orientovaný na 3 svetové strany: východ, západ a juh.

V byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia: plastové okná, vchodové dvere - eurodvere, interiérové dvere a zárubne, podlahové kúrenie v kuchyni, kúpeľni a WC, v izbách sú radiátory, vstavaná skriňa v spálni i vo vstupnej chodbe, kuchynská linka so zabudovanou plynovou varnou doskou a umývačkou riadu. K dispozícii je chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a práčka.

Dispozičné členenie bytu: chodba, samostatná toaleta, kuchyňa, kúpeľňa, priechodná obývacia izba, spálňa.

Byt sa prenajíma nezariadený.

Podmienky prenájmu: maximálne 4 osoby, bez zvierat. V byte je fajčenie zakázané, k dispozícii je ale dvor, na ktorom sa fajčiť môže.

Výška nájomného vrátane internetu: 400 EUR/mesiac + zálohové platby za energie 125 EUR.

Možnosť prenajatia aj pivničných priestorov cca o výmere 25 m2 za 50 EUR/mesiac.

Energetický certifikát domu nie je k dispozícii. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.