Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Patrik Janok
janok@diamondreality.sk
0905 513 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2-izb.byt , 51m2, Košice-JUH, Pôvodný stav, loggia

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Južná trieda
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
51 m2
Celková plocha
51 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
16.06.2022
Aktualizované
08.08.2022
Cena 135 999,00 €
Mgr. Patrik Janok Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 513 697

Popis nehnutelnosti

Certifikovaný a vždy dobre naladený realitný maklér Mgr. Patrik Janok a Diamond Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na Južnej triede .
Byt je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu . V byte s rozlohou 50 m2 sú dve samostatné izby, samostatné WC a kúpeľňa. Z obývacej izby sa vychádza na loggiu orientovanú do tichej uličky plnej zelene.
Byt je na vyvýšnom prízemí z jednej strany a z druhej strany na 1. poschodí. Pod bytom je ešte jeden byt. V byte sú vymenené okná za plastové, nové vstupné dvere, nová skrinka s ističami.
V bytovom dome bolo už revitalizovné všetko. Bytový dom je zateplený, vymaľované spoločné priestory, nová strecha, bleskozvody, stúpačky, vstupná brána, domové zvončeky atď.
V byte je možné po dohode ponechať nábytok .
Cena bytu s províziou RK a poplatkami za bezpečný prevod je 137 999 eur. Pri rýchlom jednaní, alebo hotovosti možná dohoda na nižšej cene. Kontaktovať ma môžete aj cez víkend.
patrikjanok.sk
m.0905513697
janok@diamondreality.sk