Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 1. IZBOVÝ BYT, RASTISLAVOVA UL., KOŠICE

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Rastislavova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Celková plocha
33 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.07.2022
Aktualizované
11.07.2022
Cena 115 000,00 €
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na predaj 1. izbový byt blízko centra, na JUHU na Rastislavovej ulici.
Samotný byt sa nachádza na 3 posch./4, je bez balkóna a disponuje výmerou 33,5 m2. Dispozične nám ponúka vstupnú chodbu odkiaľ sa dostaneme do veľkej priestrannej izby, kúpeľne, WC a do kuchyne. Rekonštrukčnými úpravami si viete byt prerobiť aj na 1,5 izbový a získať tak samostatnú spálňu. Orientovaný je na západ, takže je presvetlený väčšiu časť dňa. Samozrejme k bytu patrí aj pivnica.
Je úplne v pôvodnom stave, rekonštrukcia sa dotkla len výmeny plastových okien, čím sa Vám naskytá možnosť vdýchnuť mu nový život a prerobiť si ho podľa Vašich predstáv.
Nachádza sa v zateplenom tehlovom bytovom dome a postupne sa upravujú aj spoločné priestory. Bytový dom ako väčšina týchto bytoviek do 5 pochodí nedisponuje výťahom.
Určite oceníte lokalitu v ktorej sa byt nachádza odkiaľ máte všade dobrú dostupnosť a len pár minút priamo do centra na hlavnú ulicu. Samozrejmosťou je aj kompletná občianska vybavenosť, hneď oproti máte nemocnicu, lekáreň, poštu, potraviny, obchodné centrá. Milovníci bývania v centre určite túto lokalitu ocenia.
Ak sa vám tento byt páči, môže byť váš za 115.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Zavolajte mi na číslo 0918 646 208 a dohodnite si obhliadku.