Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 896 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - predáme 5 - izbový byt,3-podlažný(mezonet),dvojgaráž,uzamknuté parkovanie,2x kúpelňa,2x balkón,TOP lokalita, Brezová ulica, Košice.

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Brezová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
140 m2
Celková plocha
140 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
01.10.2022
Aktualizované
10.05.2023
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľmi pekný 5-izbový 3-podlažný byt, začínajúci na 2.podlaží obytného domu so šikmou strechou, končiaci na 4.podlaží, dvojgaráž, 1x vonkajšie uzamknuté parkovanie, pivnica 3x, TOP lokalita blízko centra, Brezová ulica Košice.

Výmera bytu : 140m2
Teraska 1,2 : + 2x 9m2
Komora : áno
Garáž pre 2 autá
Parkovacie miesto : áno, pre 3.auto
Pivnica : 3x (1x vnútorná,2x vo dvore)

Dispozícia :
2.NP - zádverie, oddelené wc, kuchyňa s komorou, obývacia haly s krbom a jedálenským sedením, výstup na terasku, kuchyňa, komora, schodisko točité do 3.NP.
3.NP - chodba, izba s výhľadom do ulice s francúzskym oknom, spálňa s výhľadom do ulice s francúzskym oknom, kúpeľňa s dvojumývadlom, oddeleným wc, vaňou, sprchovým kútom, izba - pracovňa s výstupom na terasku, točité schodisko na 4.NP
3.NP - izba v podkroví so 4. strešnými oknami, 2x úložný priestor

Predávaná nehnuteľnosť vznikla pôvodne už ako momentálna mezonetová stavba pred 22 rokmi, nič teda nebolo riešené rýchlou nadstavbou, alebo dostavbou.
Byt bol postupne dokončovaný a zariaďovaný tak, aby spĺňal požiadavky a nároky pôvodných vlastníkov.
Zariadený je veľmi vkusne, elegantne, základným materiálom je stále drevo, ktorého prvky začnete vnímať hneď v zádverí - skriňa, celomasívne zárubne s dverami, drevené dubové parkety, dubové stupnice na schodoch prechádzajú tiež jednotlivými podlažiami, kde dominuje drevo.
Kuchynská linka na mieru s kompletnými zabudovanými spotrebičmi je v dekóre drevo - brezová dyha, odkladacie skrinky sú priestranné s množstvom úložného priestoru.
Obývacia časť je priestranná s výstupom na balkón, jej dominantou je špeciálny krb so spomaleným horením, oďťah spalín priamo do komína.
Jedálenské sedenie súčasní vlastníci umiestnili do rohovej časti obývačky s výhľadom do dvora a na panorámu okolitých budov, avšak obývačka je dostatočne priestranná aj na iné umiestnenie stolovania.
Točitými schodmi sa dostaneme do ďalšej časti s priestrannou chodbou, odkiaľ sú už vstupy do jednotlivých miestností - detskej izby, spálne, pracovne s výstupom na terasku a kúpeľne.
Kúpeľňa je riešená nadčasovo, má delené časti, každá s presným účelom. Jedna časť má samostatnú vaňu, vedľa nej je obojstranne predelené wc, za ktorým je sprchový kút a ďalší priestor na práčku, sušičku, ďalšie umývadlo.
Hlavný kúpeľňový vstup má dvojumývadlo.
Detská izba - pracovňa je rovnako ako aj ostatné izby s celomasívnymi skriňami, kde uložíte množstvo vecí, dekór - dreva je prestúpený na každom kroku.
Stropy v pracovni na rozdiel od ostatných sadrokartónových stropov prechádzajú postupne do vidieckeho štýlu, hlavný obklad tatranský profil prechádza aj do posledného podlažia, kde je podkrovná miestnosť. Jej nosným prvkom aj všetkých stien a stropov je masívne drevo vrátane celomasívneho nábytku.
Táto posledná izba je presvetlená 4 strešnými oknami značky Velux, bočné steny izby ukrývajú 2 úložné miestnosti, ktoré ani nezaregistrujete.

Celomasívne sú okrem kompletného nábytku - postele, skrine, dvere, zárubne, dubové podlahy, ostatné doplnky tvoriace súčasť každej izby, zároveň sa spájajú do jedného celku.

Byt je slnečný, teplý na všetkých podlažiach, s orientáciou na východ a západ.
Vykurovanie je podlahové elektrické kombinované elektrickými konvektormi.
Pre ľudí, ktorí nefandia veľmi slnečnému svitu sú bonusom vonkajšie elektrické žalúzie, ktoré ovládate podľa potrieb.
Okenné výplne drevené izolačné 2 - sklo, vstupné dvere bezpečnostné.
K bytu prislúcha dvojgaráž so segmentovými vysúvacími panelmi, možnosťou parkovania ďalšieho auta priamo pred garážou.
Ďalší odkladací priestor - hlavná pivnica 6m2, ďalej 2 bočné uzamykateľné pivnice z oboch strán garáže, ktoré vám pomôžu pri uskladnení ďalšieho materiálu. Takýto odkladací priestor nikde inde nenájdete.

Lokalizácia bytu je bezkonkurenčná, za 2min. máte na dosah nemocnicu pešo, za minútu ste pri Astórii, 5min. a ste pri Hiltone na Hlavnej.
Navyše garáž pre 2 autá s jedným vstupom a ďalšie uzamknuté parkovanie vo dvore posúva tento byt do kategórie jedného z naozaj mála bytov, ktorý všetky takéto nezvyčajné parametre v sebe spĺňa.

Keď však neveríte, radi vás presvedčíme o jeho kvalitách na osobnej obhliadke, možno práve takýto byt čaká presne pre vás.

Cena : 418.900,-EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 1.000,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 2.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo, súčasťou ktorého je aj zabezpečenie kvalitného súdno-znaleckého posudku
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní