Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 625 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt s loggiou po rekonštrukcii pri Auparku

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Ludmanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.09.2019
Aktualizované
11.09.2019
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ponúkame vám pekný 1 izbový byt v skvelej lokalite na ulici Ludmanská. Nachádza v blízkosti centra mesta, čo z tohto bytu robí ideálnu ponuku z hľadiska investície.


Tento byt sa nachádza na 2. poschodí, má rozlohu 37 m2 + loggia a k tomu bytu prislúha aj pivnica. Pred niekoľkými rokmi prešiel rekonštrukciou, pred nedávnom sa vymenili pôvodné okná za plastové. Dispozične sa skladá z kuchyne, kúpelne s rohovou vaňou a priestrannou obývačkou s loggiou. Ideálna lokalita a skvelá občianska vybavenosť robí z tohto bytu lákadlom pre ľudí, ktorý hľadajú pasívny príjem.


Cena tohto bytu je 80 000,- eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, prosím kontaktujte makléra Bc. Ladislav Šosták na čísle 0911 337 969 alebo aulom na ladislav.sostak@diamondreality.sk