Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lucia Luptáková
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj investičný pozemok v mestskej časti Barca

  • Pozemky, Predaj, Košice IV, Barca | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice IV, Barca | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Košice IV, Barca | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Barca
Ulica
Barca
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
12884 m2
Pridané
22.04.2022
Aktualizované
11.06.2022
Cena 30,00 €/m2
Ing. Lucia Luptáková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

Na predaj pozemok o výmere 12.884 m2 (orná pôda) v mestskej časti Barca, Košice IV, v lukratívnej oblasti blízko priemyselného parku a letiska. Pomezok sa nachádza v extraviláne obce, kde momentálne povolená výstavba NIE JE, no z hľadiska blížiacej sa zmeny územného plánu, po ktorej bude cena tohto pozemku niekoľkonásobne vyššia, je to vynikajúca investičná príležitosť. Výhodou je tiež neustále rastúci dopyt po pozemkoch, ktorých je nedostatok. Ďalším dôvodom pre investiciu do pozemkov v dnešnej dobe je politická situácia vo svete, kde ,,nezničiteľnými" nehnuteľnosťami sú práve pozemky, ktorých hodnota bude už iba stúpať.
Cena nehnuteľnosti je 30/m2.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre RK. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.
Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0905 644 936