Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Milčáková
milcakova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj Rodinný Dom Košeca, pozemok 1050 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Košeca
Ulica
Košeca
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
170 m2
Celková plocha
1050 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.07.2022
Aktualizované
27.11.2022
Cena 175 000,00 €
Monika Milčáková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180380 V zastavanom území obce Košeca predáme rodinný dom s obytným podkrovím, čiastočne podpivničený s úžitkovou plochou 170 m2, výmera  pozemku 1050 m2. Nachádza sa prevažne v pôvodnom stave. Podlaha: plávajúca. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Stav objektu: pôvodný stav. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na hranici pozemku sa nachádza verejný vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia optika. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, dieľňa. Cena 175 000 € Možná je dohoda na cene!

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne na e - mail. adrese: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky