Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 351 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNA PONUKA* Predám Rodinný dom s garážou Košeca, Novostavba ,, Na Kľúč"

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Košeca
Mestská časť
Nová Košeca
Ulica
Rudnianska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
150 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
28.05.2020
Aktualizované
11.09.2020
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178581 V tichej lokalite obce Nová Košeca predáme veľmi peknú novostavbu rodinného domu s garážou s celkovou úžitkovou plochou 140 m2. Rozloha pozemku 600 m2. Dom sa predáva skolaudovaný, plne funkčný, kompletne dokončený okrem kuchynskej linky.  Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Ihlanová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza verejný vodovod, elektrická prípojka (400V), kanalizácia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka. Cena 190 000 €. Odporúčam vidieť!

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne na e-mail adrese: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky